top of page
Stezka Českou Kanadou_Petr Hilenka  (1).jpg

Naše programy

Prázdniny na venkově

Prázdniny na venkově jsou ověřenou značkou venkovských statků, rodinných farem, rančů, zámečků, usedlostí a dalších jedinečných míst, která nabízí ubytování, kontakt se zvířaty, možnost ochutnat dobré jídlo, odpočinek na zahradě i přírodní wellness. Existuje celá řada portálů pro inzerci, proto netvoříme další prodejní kanál, ale vytváříme značku zaručující vysokou úroveň služeb. Podnikatelům nabízíme možnost ukázat turistům, že jejich služby splňují ty nejvyšší standardy.

shutterstock_364550753.jpg

Kvalita služeb venkovské turistiky a agroturistiky

Dovolená mimo město je mezi turisty čím dál oblíbenější. V České republice má tisíce podob. Naším cílem je usnadnit zákazníkům orientaci v nabídce ubytování a zážitků spojených s venkovem. Chceme, aby naši i zahraniční turisté získali vodítko, podle kterého si vyberou skvělé a jedinečné místo pro rekreaci v Česku. A přejeme si, aby odjížděli s pocitem „sem se musím vrátit“.

Bedside Table_edited.jpg

Spolupráce s regiony a organizacemi destinačního managementu

Zakládáme si na spolupráci se všemi aktéry cestovního ruchu. Zastřešujeme národní značku venkovské turistiky a agroturistiky „Prázdniny na venkově“ a pomocí ní přivádíme do jednotlivých regionů nové hosty a návštěvníky. Umíme se zapojit do různé formy spolupráce.

shutterstock_2051204324 autor MiriamW Perná.jpg

Poradenství a vzdělávání pro podnikatele

Jak vybavit chalupu, penzion, apartmán či pokoj, aby se u vás hostům líbilo? Jaký program návštěvníci venkova vyhledávají, co se jim líbí a co potřebují? Na jakou legislativu pamatovat? Jak připravit volnočasový program pro své hosty? Umíme poradit i pomoci se změnou k lepšímu.

tisková konference Vysočina.jpg

Odborné partnerství v projektech a studiích

Máme největší přehled o venkovské turistice a agroturistice v České republice. Dlouhodobě sledujeme situaci u nás i trendy v zahraničí. Máme zkušenosti s vypracováním strategií, analýz i zapojením do mezinárodních projektů.

Muž s Book

Udržitelný cestovní ruch

Je pro nás důležité podporovat aktivity, které neškodí přírodě a životnímu prostředí, pěstují kulturní krajinu, zachovávají tradice a vytváří pracovní místa na venkově.

shutterstock_101901130.jpg
bottom of page