Prázdniny na venkově na Kudy z nudy


Ve spolupráci s agenturou CzechTourism bude nově možné prezentovat všechna zařízení se značkou Prázdniny na venkově na microsite (podstránce) Prázdniny na venkově na portálu Kudy z nudy (KZN), který patří k nejnavštěvovanějším turisticko cestovatelským stránkám u nás.


Na microsite Prázdniny na venkově na KZN, která bude oficiálně spuštěna během listopadu, budou směřovat všechny marketingové aktivity agentury CzechTourism pro segment venkovské turistiky a agroturistiky.


Administraci a zprávu informací o certifikovaných subjektech na Kudy z nudy bude mít na starosti kancelář Svazu.


Jak se na Kudy z nudy/Prázdniny na venkově dostat?


  1. Zašlete vyplněný souhlas s editací  na janahuryova@svazvt.cz. Vše další zařídíme ze Svazu. Dotazník v pdf ke stažení nad článkem.
  2. Umístěte na svůj web logo nebo aktivní odkaz Kudy z nudy - více informací ZDE
  3. Podmínkou je platná certifikace Prázdniny na venkově - více informací ZDE.

Výhody plynoucí ze spolupráce s portálem Kudy z nudy


  • Propojené aktivní odkazy vašeho webu s portálem Kudy z nudy formou tzv. zpětných odkazů přispějí k vyššímu hodnocení vyhledávačů a tím se budete lépe řadit ve výsledcích vyhledávání.
  • Portál www.kudyznudy.cz má více jak 20 mil. návštěvnost ročně.
  • Marketingové aktivity agentury CzechTourism pro segment venkovské turistiky a agroturistiky budou směřovány právě podstránku www.kudyznudy.cz/prazdniny-na-venkove - stránka ve výstavbě, předpokládaný termín zveřejnění a promování od 15.11. 2022.
  • Na podstránku budou mít přístup pouze certifikovaná zařízení Prázdniny na venkově.