Prázdniny na venkově


Dovolená mimo město je mezi turisty čím dál oblíbenější. V České republice má tisíce podob. Naším cílem je usnadnit zákazníkům orientaci v nabídce ubytování a zážitků spojených s venkovem.


Chceme, aby naši i zahraniční turisté získali vodítko, podle kterého si vyberou skvělé a jedinečné místo pro rekreaci v Česku. A přejeme si, aby odjížděli s pocitem „sem se musím vrátit“. Pojďme jim společně ukázat, že dovolená na venkově může být výjimečným a fantastickým zážitkem.


Existuje celá řada portálů pro inzerci, proto netvoříme další prodejní kanál, ale vytváříme značku zaručující vysokou úroveň služeb. Podnikatelům nabízíme možnost ukázat turistům, že jejich služby splňují ty nejvyšší standardy.


Získejte certifikaci k používání značky Prázdniny na venkově a využívejte plně všech výhod:


● Certifikace zajistí bezplatnou propagaci vašeho podnikání.
● Značku Prázdniny na venkově bude používat Česká centrála cestovního ruchu a bude také součástí turistické kampaně jednotlivých krajů a destinací.
● V rámci chystané placené reklamy bude značka “Prázdniny na venkově” představena turistům v ČR i v zahraničí - a spolu s ní zároveň také všechna takto certifikovaná zařízení.


Co dalšího certifikací získáte?


● Potvrzení, že dovolená právě u vás je tou nejlepší volbou.
● Bezplatnou účast v programu Akademie pro lepší služby, kde školení vybíráte vy.
● Logo značky můžete používat ve svých propagačních materiálech a těžit tak z reklamy připravované krajskou destinací a Českou centrálou cestovního ruchu.