Fórum cestovního ruchu ČR, z.s. Vás zve na odborný seminář

Elektronická evidence tržeb v cestovním ruchu

Novinky v oblasti EET

který je součástí odborného doprovodného programu mezinárodních veletrhů cestovního ruchu GO a Regiontour 2019.

Zástupci Ministerstva financí v čele s ministryní Alenou Schillerovou představí aktuální stav zavádění zbývajících fází elektronické evidence tržeb v České republice, změny obsažené v novele zákona o evidenci tržeb a zkušenosti se zaváděním 1. a 2. vlny EET.

Dozvíte se, jakých činností se bude elektronická evidence tržeb týkat, podrobnosti nového zvláštního (papírového) režimu pro nejmenší podnikatele a jaké daňové změny jsou v souvislosti se spuštěním další fáze EET připravovány.

Kdy? 18. ledna 2019 ve 14.00 – 15.30 hod.
Kde? Veletrh Go a RegionTour 2019
(v rámci mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Go a RegionTour)

Přednášející: Ministryně financí JUDr. Alena Schillerová, Ph.D. a metodici Ministerstva financí a Finanční správy

www.forumcr.cz