Dovolujeme si Vám na základě členství Svazu venkovské turistiky a agroturistiky ve Fóru cestovního ruchu,z.s. nabídnout jedinečnou nabídku na objednání zvýhodněné elektroniky, bílé techniky a domácích spotřebičů pro Českou republiku, a to skrze společnost FAST ČR!

Ušetříte tak 10-40% dle vámi vybraného zboří oproti běžné nabídce!

Pod záštitou FCR z.s. tento výhradní dovozce na základě naší vzájemné smlouvy garantuje možnost dodávek za velkoobchodní ceny. Jinými slovy, členové našeho sdružení mají možnost nakupovat širokou škálu spotřebního zboží za ceny, za které primárně nakupují supermarkety, maloobchodní řetězce nebo velké internetové obchody (například Makro, Alza, Tesco, Datart, Elektroworld, Coca Cola, aj.).

Nabízíme Vám tímto možnost čerpání výhod při nákupu spotřebního zboží těchto značek:

• babyliss.cz
• vivitek.cz
• whamczech.cz
• yenkee.cz

Zvýhodnění zajišťuje přímo Fórum CR, a to na základě Vašeho požadavku. Veškerou komunikaci mezi případnými zájemci o využití tohoto nadstandartního bonusu zajišťuje Forum cestovního ruchu, z.s.

Jak to celé funguje?
1. Sami si vyhledáte požadované zboží z výše uvedených značek.
2. Požadavek s názvem, fotem a požadovaným množstvím zašlete elektronicky na objednavky@forumcr.cz.
3. Nejpozději do týdne obdržíte cenovou kalkulaci a termín dodání.
4. Následně při potvrzení Vaší objednávky bude zboží zasláno na Vaší doručovací adresu.

Podmínky čerpání výhod:
• Minimální objednávka v hodnotě 5000 Kč bez DPH. Při nižší částce nebudeme vždy schopni garantovat zvýhodnění.
• Podle druhu zboží platba předem nebo na dobírku – upřesní se vždy u konkrétní objednávky.

PLATNÉ ČLENSTVÍ VE SVAZU VENKOVSKÉ TURISTIKY A AGROTURISTIKY

Koordinační i kontaktní osobou jsou zástupci FCR, a to pan Kamil Schaumann, tel.: +420 603356242, objednavky@forumcr.cz