Pozvánka na druhý ročník konference Travelevolution na téma "odlišení se" a "kdo je můj zákazník".


Kdy: 28. listopadu 2017

Kde: Brno


Program/ přednášející:


Odliš se nebo zemři / Pavel Pichler

Celkem deset  principů odlišení se v cestovním ruchu a nalezení své unikátní nabídky dle knihy Jacka Trouta - Odliš se nebo zemři. Co využít při odlišení svého města nebo destinace?

Proč se odlišovat  / David Bůžek

Proč se odlišovat v cestovním ruchu a co je cílem? Jak to dělají všichni v ČR a jak to nefunguje? Co získáme tím, že půjdeme proti unifikaci? Proč poslouchat soukromý sektor a jak se inspirovat?

Lean Canvas / Jakub Tižek

Jak využít metodu Lean canvas v cestovním ruchu a odlišení se? Jakým způsobem najít svoji neférovou výhodu a definovat své zákazníky? Jak pracovat s unikátností?

Odliš se inovací / Tomáš Beňo

Jaké jsou novinky v digitálním světě map a plánovačů v cestovního ruchu? Jak návštěvníkovi usnadnit plánování výletu a odlišit se od konkurence?

Odliš se na facebooku / Martin Šilar

Myslíte si, že vaše instituce nemá na sociálních sítích svérnmísto? Jsou sociální sítě prostorem, který svědčí jen silným značkám? Jakrnvytvářet kvalitní a smysluplný obsah bez astronomických rozpočtů?

A co Brno? / Barbora Podhrázská

Jak město Brno hledalo unikátní hodnotu? Jak se hledali hlavní témata a cílové skupiny a jak nyní se vším V Brně pracuji? jak se odlišují od konkurence?


Více informací a přihlášky najdete na www.travelevolution.cz.